CAYMA HAKKI

27.11.2014 Tarih 29188 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği"nin 2. Maddesinin (ğ) bendinde "Yiyecek ve içecek gibi günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine" ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır. 

Buna rağmen, geç ve kötü taşıma sebebi ile tüketilemez halde ulaşan ürünler için ilgili kargo şirketinden tazmin talebinde bulunup, olumlu sonuçlanması halinde tarafımıza ulaşan ödeme, tüketicilerimize yansıtılmaktadır.
Zamanında teslim aldığınız halde ürün, kullanılamaz durumda ulaştı ise, teslim aldığınız gün info@godencekoop.com email adresimize, fotoğraflı yapacağınız şikayet, gerekçesi kabul edilebilir ise bir sonraki alış-verişinizde indirim olarak yansıtmak üzere indirim kuponu tanımlanmaktadır.
Tek tip ürün aldı iseniz bu ürüne ait faturayı tarafımıza anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile peşin ödemeli göndererek, banka havalesi ile ödeme yaptı iseniz banka havalesi ile kredi kartı ile ödeme yaptı iseniz kredi kartınıza iade işlemi yapılır. 
 
Kredi kartınıza yapılacak iade işleminden sonra, bankanızın sürecine bağlı olarak ücretin hesabınıza geçemesi 10 günü bulabilir. Süreci hızlandırmak S.S.Gödence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi sorumluluğu veya yetki alanında değildir.